Volkswagen Golf
Variant 1.5 TSI Highline | Navi | Camera | Trekhaak |
Direct kopen, basisprijs: € 13.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.450,-
LEASEPRIJS: € 221,68 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.690,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | Variant 1.5 TSI Highline | Navi | Camera | Trekhaak | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 4 oktober 2017 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 165.771 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 221,68 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PX-696-H |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 624 kg |
| Gewicht: | 1.246 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 152 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.870 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Elektronisch Sper Differentieel
- Keyless entry
- Kleur wit
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Velours bekleding
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- lendesteun(en) verstelbaar
- Spiegel-pakket
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel